• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Незнання закону не звільняє людину від відповідальності

Незнання закону не звільняє людину від відповідальності

2014-11-03

/Files/images/zagolovki/Фемида.jpg

Протягом жовтня 2014 року у Кузьминецькій ЗОШ І – ІІ ступенів проходив місячник правових знань. Метою його проведення було вивчення, поглиблення уже набутих раніше знань учнів із основ права.
У різноманітних заходах взяли участь школярі нашої школи. Класний керівник 4 класу Дудка В. М. провела з учнями виховний захід «В пошуках скарбів». Своїм виступом діти підтвердили, що щасливе дитинство можливе лише у цивілізованій , правовій державі.

Для учнів 7 - 9 класів педагог – організатор Трухан С. Ф. підготувала інтелектуальну гру брейн - ринг. Участь у грі взяли дві команди 8 і 9 класу «Стражі закону», «Фантазія». Програмою гри було передбачено три основні етапи:

- презентація команди-учасниці (назва, девіз, емблема, газета);

- брейн-ринг з різних галузей права;

- конкурс капітанів;

- конкурс прислів’їв та приказок на правову тематику.

Учням 5 - 9 –х класів було продемонстровано документальний фільм «Історія прав людини», після перегляду фільму діти зробили висновки про те, що у суспільстві треба дотримуватись певних правил, шанувати закон.

У всіх класах були проведені тематичні виховні години «Права людини очима дітей».

Пізнавальною для учнів, учителів була виставка літератури на правову тематику у шкільній бібліотеці.

На загальношкільній лінійці директор школи Довгополий В.М. підвів підсумки проведення місячника. Вивчення закону, дотримання його – справа не одного лише одного дня, тижня чи місяця. Адже діюче в Україні право – закон, указ, повноваження, обов’язок, заборона – не може жити і діяти без масової правосвідомості. Тому педагоги Кузьминецької ЗОШ І – ІІ ступенів дбають про правову освіту своїх вихованців.

Фото тут

Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi