Благодійний ярмарок у школі

2014-09-08

/Files/photogallery/743/DSCN3918.JPG

8 вересня у Кузьминецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з нагоди підтримки воїнів Української армії відбувся загальношкільний захід – ярмарок під назвою «Україна – єдина країна».

У прикрашеному залі, за столами із солодощами та стравами української кухні, зібралися учні 1-9 класів разом зі своїми батьками та педагогічними працівниками школи, щоб вшанувати пам’ять загиблих у війні і зосередитись на допомозі та підтримці наших земляків, що у цю хвилину боронять рідну землю .

Кожен клас представив різні страви української кухні. Тут можна було поласувати і пиріжками, і варениками, і консервованими фруктами та овочами. У залі панувала тиша, спокій, затишок та тривога за наших земляків.

Всі кошти, зібрані під час ярмарки, учні, батьки та педагогічний колектив вирішили передати на підтримку нашим українським воїнам, які захищають нашу Батьківщину.

Хочеться висловити свою подяку усім, хто прийняв участь і не залишився осторонь: особливо батькам , які підтримали учнів та прийняли участь у ярмарку; дітям - за їх вправність та майстерність в продовольчій справі; педагогічному колективу - за виховання та підтримку справжніх патріотів України.

Зичу всім миру, здоров’я, сили, віри, надії , синього неба над головою , затишку у ваших домівках та наснаги в наш нелегкий час.

Заступник директора з НВР Кузьминецької ЗОШ Віта Погребна

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi